(13-8,21-17,11-11,18-25)

IDŐPONT: 2023.05.05.14:00

Edzői nyilatkozat, Jüngling Ákos:

Elérkezett az utolsó U11 forduló a seasonban, így nagyon vártuk már.
    Az első mérkőzésen az első félidőben álomszerűen kezdtünk, köszönhetően az agresszív védekezésnek és a sok labdaszerzés utáni könnyű kosaraknak.
    Félidőben próbáltam jelezni a csapatomnak, hogy a meccs még nem dőlt el, és ugyanilyen intenzitással kell dolgozni a 2. félidőben.
    3. negyed viszont teljes összeomlás volt, hibát hibára halmoztunk mint védekezésben mint támadásban, és sajnos az időkérés se segített rajtunk. Utolsó negyedre felszívtuk magunkat,  így 19 pontos győzelmet arattunk.
    Második mérkőzés előtt tudtuk jól, hogy valószínűleg pár pont fog dönteni a két csapat közt, hiszen szinte teljesen olyan eredményeket produkált a Fűzfői csapat a season során, mint mi.
    Egész mérkőzés alatt 6-10 pontos hátrányban voltunk, és folyamatosan próbáltunk zárkózni ellenfelünkhöz, viszont sehogy se tudtunk a 35. percig.
    Az utolsó 5 percben több hibát vétett ellenfelünk, amiket nagyon jól kihasználva sikerült zárkózni az óriási küzdésnek köszönhetően, de sajnos nem sikerült megfordítani a mérkőzést.
    Úgy gondolom a bajnokság legizgalmasabb mérkőzése talán ez volt, és méltóan zártuk az idei U11 bajnokságot.
    A szülőknek nagyon szépen köszönjük az egész éves támogatás szurkolást!