U14/A Nemzeti Serdülő Bajnokság Előselejtező

HELYSZÍN: 8000 Székesfehérvár, Gáz utca 19., Alba Régia Sportcsarnok
    BAJNOKSÁG: Nemzeti Fiú Serdülő Bajnokság Előselejtező
    EDZŐ: Szabó Péter, Birkás András

Edzői nyilatkozat (Szabó Péter)
    Első félidőben nagyon jól játszottunk, a védekezésünknek köszönhetően. A második félidőt sok pontatlan dobással kezdtük, de magabiztos előnyünk volt. Negyedik játékrészben még egy nagyobb fokozatra kapcsoltunk. Örülök, hogy mindenkinek sok játék lehetőséget tudtam adni. Gratulálok a csapatomnak, és sok sikert kívánok a Tapolcaiaknak!

VUKE U14/A - Kozármisleny SE/A
    113 - 75
    (29-19,18-24,28-16,38-16)

IDŐPONT: 2023.09.09. 16:30

Végig mi domináltunk, háromszor el is dönthettük volna a mérkőzést, de ekkor eladott labdáinkkal felzárkoztattuk az ellenfelünket. A harmadik negyed közepén viszont két perc alatt olyan jó játékot produkáltunk,hogy el is dőlt ki fog a vasárnapi döntőbe jutni. Szerintem ebben a periódusban játszottunk a legjobban az egész tornát tekintve. Gratulálok mindkét csapatnak!

PVSK NKA/A - VUKE U14/A
    86-81
    (16-23,27-12,25-21,18-25)

IDŐPONT: 2023.09.10. 11:00

A döntő mérkőzéseken, kis dolgok döntenek. Volt 2-3 esélyünk amikor megfordíthattuk volna az eredményt,de sajnos nem tudunk a lehetőséggel élni. Nagyon jó mérkőzést játszottunk a Pécsi Akadémisták ellen. Gratulálunk nekik, és természetesen az én csapatomnak is jár a taps, mert amit ezen a hétvégén teljesítettek az 120% volt. Büszke vagyok rájuk! Megyünk tovább,hibákból tanulunk és remélem sérülteink mihamarabb felépülnek. Köszönöm a szülők támogatását,szurkolását. Hajrá VUKE!