VUKE U11 - Simonyi csapata nyerte a második fordulót

2023. Február 13.
    1 éve

Vasárnap került megrendezésre a második megyei U11-es forduló Veszprémben.
    Közel 30 gyerek, 3 csapat vett részt a tornán, melyet a Vetési Gimnáziumban rendeztek. A mérkőzések eredményei az alábbi módon alakultak:

Birkás András (VUKE Cholnoky)
    A második fordulóban is több játékosomnak ez volt az első meccse, a többieknek is a harmadik negyedik ami azért látszott is, nagyon bátortalanok voltunk. De voltak pozitív dolgok amikre építeni lehet, edzünk tovább, megpróbálunk fejlödni minél többet. Gratulálok a Simonyi és Botev csapatának!

Nemsur Martin (VUKE SImonyi)
    Kissé álmosan kezdtünk,sok volt a  kihagyott ziccer, amit az ellenfél kontrából ki is használt. Majd összeszedték magukat a gyerekek és sokkal koncentráltabbak voltunk, sikerültek a befejezések és így megtudtuk nyerni mind a két mérkőzést.

Sári Kálmán (VUKE Botev)
    Vasárnap lejátszott mérkőzések közül, nagy csatában alul maradtunk a VUKE Simonyi csapata ellen. Vereség ellenére elégedett voltam a gyerekek játékával és hozzáállásával. Az 1-1 elleni védekezésben előre léptünk, kicsit a ziccerek értékesítésével volt probléma. A fiúk nagyon ügyesek voltak. Külön kiemelném: Somogyi Dani, Fábián Bálint, Petrovai Máté Ede játékát.
    A második mérkőzésen a Csolnoky csapata ellen, már a lányok is bátrabban bekapcsolódtak a játékba.
    Látok fejlődést a gyermekek játékában. Gratulálok a csapatoknak!

Külön szeretnénk megköszönni a kilátogatott szülőknek, akik gondoskodtak a remek hangulatról!