BAJNOKSÁG:  Fiú Kadett Regionális Bajnokság "B" csoport (2021 - 2022)
    FORDULÓ:  3.
    HELYSZÍN:  Győr, Egyetemi Edzőcsarnok

Edzők: Szeifert Zalán, Kerekes Gábor

Edzői értékelés:
    A mérkőzést teljes odafigyeléssel, egy jól sikerült támadással sikerült indítani melyből rögtön büntető dobás is következhetett. Sajnos ez a kezdés nem volt elég ahhoz, hogy az ellenfél megrettenjen, így azonnal érkezett a válasz, majd átvették a vezetést. Egy kiváló csapat ellen kellett helyt állnunk. Erőfölényük végig megmutatkozott a mérkőzés alatt. Mind támadásban mind védekezésben rengetek hibát vétettünk, amelyet az ellenfél kitűnő helyzetfelismeréssel azonnal ki tudott használni és ezekből gyors letámadásokkal értékesíteni pontjait. Az utolsó negyedben a fiúk felébredtek és egy 4-5 perces kitűnő védekezéssel törték meg az ellenfél lendületét. Sajnos ez nem volt elegendő egy ilyen csapat ellen mint a Győri KC U16.