BAJNOKSÁG :  Gyermek Kupa felsőház   2021/2022
    FORDULÓ :  3.
    HELYSZÍN :  Szekszárd,Zrínyi Utca 78.Garay János Ált. Isk.

EDZŐK :  Rajkó Arnold,Szabó Péter

EDZŐI ÉRTÉKELÉS :
    Az első mérkőzést a Fűzfői csapat ellen játszottuk.Jól kezdtük a találkozót,jó volt a koncentráció támadásban ,védekezésben egyaránt.Az utolsó negyedet 3 pontos előnyből kezdhettük.
    Sajnos az utolsó negyedben több közeli dobásunk kiperdült a gyűrűből ,a szerencse is elpártolt mellőlünk.
    Védekezésben is pár figyelmetlenség csúszott a játékunkba amit a Fűzfői csapat kihasznált.
    Gratulálok a Fűzfő csapatának.

GYKSE SZEKSZÁRD/A - VUKE U12 OROSZLÁNOK
                                                                                                                                                                                        90 - 39
                                                                                  ( 23-9,26-9,17-15,24-6 )

DÁTUM :  2022.04.09.   13:00
    HELYSZÍN :  Szekszárd,Zrínyi Utca 78.Garay János Ált.Isk.

EDZŐK :  Rajkó Arnold, Szabó péter

Második meccsünket a Szekszárd ellen játszottuk.Pihenő nélkül kezdtük a meccset és csalódottan az első meccs miatt.Ellenfelünk az első félidőben kihasználta erőfőlényét és nagy előnyt szerzett a félidőre.
    Félidőben átbeszéltük a dolgokat és egy remek 3. negyedet csináltak a srácok.
    Sajnos az utolsó negyedre lélekben összeroppantunk.