U11 - Iskolás csapataink is pályára léptek

FORDULÓ: 3.
    HELYSZÍN: Veszprém, Egyetemi tornacsarnok

Edző: Sári Kálmán
    Edzői értékelés:
    Sok hiányzónk volt betegség miatt. A gyerekek nagyon izgultak, életük első kosárlabda mérkőzésük volt. A játék folyamán ezek a negatívumok egyre jobban elmúltak, és nagyon szép megoldásokat hajtottak végre támadásban, és védekezésben is.

Vuke U11 Simonyi - Dunavecsei Sárkányok
    18-20
    DÁTUM: 2021.12.18. 10:45
    BAJNOKSÁG:  Gyermek kupa
    FORDULÓ: 3.

Edző: Nemsur Martin
    A gyerekek nagyon várták a meccseket, nagyon motiváltak voltak. Jól kezdtük a mérkőzést, csak a védekezéssel voltak problémák. Ezeket edzésen gyakorolni kell még. Végig vezettünk, viszont az utolsó negyed nem úgy sikerült ahogy szerettük volna. A meccs végén sajnos nem koncentráltunk eléggé és az ellenfél utolsó másodperces kosarával megnyerték a találkozót.

Vuke U11 Botev - Vuke U11 Simonyi
    19-32
    DÁTUM: 2021.12.18.  12:00
    FORDULÓ:  3.
    HELYSZÍN:  Veszprém, Egyetemi tornacsarnok

A második mérkőzésen nem játszottunk "alárendelt" szerepben. A 20-18 volt az eredméy a harmadik negyed végén. Az utolsó negyedre fizikailag és mentálisan is elfáradtak a sok újonnan ért ingerek hatására.
    Szemükben láttam, hogy élvezték a játékot és várják a következő tornát. Hajrá Botev! Hajrá Veszprém!

Edző:  Nemsur Martin
    Második meccsen sokkal összeszedettebb volt már a védekezésünk is és sok ziccer helyzetet tudtunk értékesíteni. Az utólsó játékrész volt a döntő, ahol végül sikerült magabiztosan lehozni a meccset. Nagyon büszke vagyok rájuk. Gratulálok mindkét csapatnak!