MKOSZ stratégia

Hírek

U14/A Regionális Torna Mosonmagyaróváron...
2021-03-01 11:40:18
Szombaton U14/A csapatunk Mosonmagyaróvárra utazott, hogy két mérkőzést játsszon a Mosonmagyaróvár és az Alba Fehérvár U14-es csapatával.
Az első meccset a Mosonmagyaróvár ellen kellett megvívnunk. A mérkőzés elején úgy tűnt szoros mérkőzés vár ránk, ám a hazaiak folyamatosan növelték előnyüket.
A harmadik negyed végén még úgy tűnt lehet esélyünk akár a forditasra is, ám az utolsó játékrészre teljesen elfáradtunk és a hazaiak beállították a magabiztos 25 pontos különbségű végeredményt.

Edző: Szeifert Zalán

Kis szünet után már jött is az újabb bizonyítási lehetőség az ALBA FEHÉRVÁR U14/A csapata ellen.
Sajnos nem sikerült kilábalnunk az előző meccs utolsó negyedeben mutatott rossz formából,
és az első játékrészt 6-20 as eredménnyel zártuk.
A rossz kezdésünk sajnos akkora előnyt jelentett a Fehérváriaknak, hogy hiába folytattuk a mérkőzést sokkal jobban, már késő volt. Az első negyedet leszámítva a többi játékrészt 4-nél nagyobb különbséggel nem nyerte az ALBA. (6-20, 19-18, 17-21, 18-20)

VUKE U14/A-ALBA SZÉKESFEHÉRVÁR U14/A 60-79