U16 lány- Először élvezték igazán a lányok a meccset
2021-02-16 10:24:30
2021.02.13 Veszprém

VUKE U16 - Tapolcai Oroszlánok 56:87

A lányok is érezték magukon, hogy fejben ott tudtak lenni a meccs közben, ami a játékukon is látszott, nem is beszélve a dobott pontokról.

(10:18, 8:31, 18:17, 20:21)

Pontszerzők: Máhl Rebeka: 22 pont, Kántor Zsófia: 14 pont, Tenk Janka: 8 pont, Makó Natália: 4 pont, Ferenczi Júlia: 4 pont, Kálmán Jázmin: 2 pont, Bényi Luca: 2 pont, Borbély Luca Szaffi.

A meccset energikusan kezdtük. A magabiztos Tapolca meglepődött játékunkon. Az első negyedet 10-18ra zártuk. A második negyedben romlott a játékunk, megjelentek a fáradság első jelei. A Tapolca 8-31re nyerte a negyedet. A félidő után még lendületesebben és önbizalommal tele játszottak a lányok. Nem engedték nagyobb előnyhöz jutnia Tapolcat, de sajnos csökkenteni sem tudtak a hátrányon. A harmadikat negyedet sikerült győztesen zárni (18-17) A negyedik negyedre sem fáradtunk el, az utolsó percig kitartóan küzdöttünk. A meccset ugyan elvesztettük, de az idei szezon eddigi legsikeresebb mérkőzését játszottuk. A lányokon most először lehetett látni a versenyszellemet,aminek meg is lett az eredménye. Ugyanis a bátorság, az elkötelezettség és a rendkívűl jó csapatmunka meghozta gyümölcsét. Az egész meccs ideje alatt a csajok figyelték kéréseimet és teljesítették azokat. A győzelmet nem sikerült elhoznunk, de tapasztalattal bőven gazdagodtunk. Reméljük, hogy a jövőben sikerül meccset is nyernünk.