U14/A - Regionális Fiú Bajnokság Félsiker
2021-02-15 11:03:48
Regionális Fiú Serdülő Bajnokság

2021.02.14.

Arena Savaria Szombathely

U14-es srácaink a másfél órás út után mentálisan kicsit a buszban maradtak és rettentő gyengén kezdtük a torna első mérkőzését.
15-24es Mosonmagyaróvári vezetéssel zárulkt az első negyed, majd fiaink elkezdtek felébredni és a műásodik játékrészt már egálra hozták. (25-25)
Majd jött a midnent eldöntő második félidő ahol végre elkezdett működni az egészpályás letámadó védekezésünk és a srácoknak is sikerült felpörögni így végül szorosan, de megnyertük a mérkőzést.

Boga: 1

A második meccset a Ricsilla ellen vívtuk. Ezen a meccsen az eleje sikerült inkább jóra de sajnos a jó kezdés ellenére a szoros első negyed után a másodikban összeroppantottak minket és végig tartva a megszerzett tetemes előnyt végül 98-59-es győzelmet aratott a Ricsilla csapata. A srácok fáradtak voltak a második meccen, visziont voltak bíztató jelek mind védekezésben mind pedig támadásban, amikből tudunk építklezni és fejlődni tovább.

RICSILLA U14 - VUKE U14/A  98-59   (18-13, 31-6, 33-21, 16-19)