Hírek

VUKE U16/B-CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR U16
2021-02-15 09:54:22
U16/B, Szombati vereség a Mosonmagyaróvár ellen.
Sűrű héten van túl U16os csapatunk melyben sok fiatal feljátszó és A csapatból átjátszó játékosunk van, így néhányan 3 meccset játszottak a héten. A sérülésből visszatérő játékosaink edzéshiány miatti nem túl jó kondíciója  sem segített.
Borzasztóan kezdték a mérkőzést fiaink egy pocsék első negyeddel melyet 12-27-re nyertek a vendégek. A második játékrészben némiképp összekaptuk magunkat, a védekezésünk is kezdett összeállni így ezt sikerült csak 4 ponttal elveszteni. (18-22) A harmadik felvonásban sajnos újra kialakult egy nagyobb vendég előny melyet az utolsó játékrészben sem sikerültz csökkenteni, sőt..
Így sajnos csapatunk 103-46-os arányban vereséget szenvedett a Mosonmagyaróvár U16os csapata ellen.
De a srácoknak nem szabad elkeseredni, folytatni kell a kemény munkát és megmutatni mit tudunk a következő mérkőzésen!

Edzők: Naményi Márk, Szeifert Zalán